Wydawca treści

Wielka urodzinowa promocja członkostwa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

                                                                                                        

 

 

Wielka urodzinowa promocja członkostwa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Świętujemy 20 lat i zmieniamy się dla Was!

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja inwestorska w Polsce i Europie Centralnej, zrzeszającą obecnie ponad 15 tysięcy inwestorów. Z okazji 20-lecia działalności rozszerzamy ofertę członkostwa, tak aby jeszcze lepiej odpowiadała na zgłaszane przez Was potrzeby!

 

Od teraz będziemy stawiać większy nacisk na edukację on-line w formie cyklicznych webinarów edukacyjnych i analitycznych z ekspertami na tematy wybrane przez naszą społeczność! Nasi członkowie otrzymają bezpłatny dostęp do największej w Polsce bazy wiedzy na temat rynków finansowych i inwestowania, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Mamy w naszych zasobach ponad 200 godzin materiałów wideo i setki atrakcyjnych publikacji, w tym praktyczne kursy z analizy technicznej oraz fundamentalnej. Regularnie będziemy tworzyć też nowe materiały odpowiadające zapotrzebowaniu naszej społeczności.

 

To oczywiście nie wszystko nasi członkowie otrzymają e-booki, możliwość wymiany doświadczeń na zamkniętym forum, dostęp do największej w Polsce bazy zniżek  inwestorskich (m.in. nawet 50% niższe prowizje maklerskie), dostęp do kursu „Szkoła Giełdowa online” współtworzonego razem z Fundacją GPW, kwartalnik Akcjonariusz, roczny dostęp do narzędzia skanera techniczny atskaner.pl, dostęp do codziennych analiz technicznych ciekawych spółek, 2h indywidualnych konsultacji prawnych i merytorycznych, zapewnienie wsparcia praw na rynku finansowym i wiele, wiele więcej!

 

To jedyna w Polsce tak kompleksowa oferta adresowana do osób inwestujących, bądź planujących inwestycje na rynkach finansowych! Każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie, zarówno początkujący, jak i zaawansowani inwestorzy.

 

Zapisując się do SII w trakcie naszej urodzinowej promocji oszczędzasz od 50 do nawet 300 zł do składek regularnych, a dodatkowo otrzymujesz jeden lub kilka bonusów o wartości ponad 200 zł. Np. każdy kto dołączy do SII lub przedłuży swoją składkę biorąc udział w akcji otrzyma książkę w wersji e-book „Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych”, lekturę obowiązkową dla każdego inwestora oraz trzymiesięczny, bezpłatny dostęp do serwisu Legimi.

 

Dlaczego dajemy Wam tak wiele za tak symboliczną kwotę? Nadrzędnym celem naszej organizacji jest propagowanie idei świadomego inwestowania i edukacji ekonomicznej Polaków.

 

Chcemy, aby z naszej oferty mógł skorzystać każdy, niezależnie od tego, czy już inwestuje, czy chce inwestować, niezależnie od posiadanych zasobów finansowych! Masz wątpliwości, czy warto nas czytać i czy warto zostać członkiem SII? Sprawdź nas! Zaglądając do zakładki każdego z naszych projektów edukacyjnych i analitycznych, znajdziesz przykładowe dostępne bezpłatnie materiały.

 

Jesteśmy organizacją non-profit - cały przychód przeznaczymy na inwestycje w jeszcze lepszy zespół oraz jakość dostarczonych materiałów edukacyjnych, analitycznych i wsparcie Waszych praw.

 

Nie czekaj! Oferta jest ograniczona czasowo. Promocja członkostwa trwa tylko do 15 czerwca

 

 

Więcej szczegółów o Wielkiej Promocji Członkostwa w SII i linki do bezpłatnych materiałów znajdziecie na stronie: zostaninwestorem.sii.org.pl

 

Dołącz do SII! Zacznij inwestować świadomie!

Inwestujesz raz – zyskujesz wielokrotnie!

Witamy

Jak zostać klientem Millennium DM?

Zapraszamy Państwa do otwarcia rachunku inwestycyjnego w Millennium DM. Proponujemy do wyboru dwa sposoby przeprowadzenia tej operacji:
1. Osobiście w Punkcie Obsługi Klienta Millennium DM
2. Osobiście w placówce Banku Millennium Prestige (dotyczy wyłącznie klientów posiadających lub otwierających równocześnie Konto Osobiste Prestige w Banku Millennium)
 

Nowości

   Pakiet Prestige

Millennium DM wprowadził następującą ofertę dedykowaną dla aktywnych i wymagających Inwestorów: ...

   Oferta standardowa

Poniżej prezentujemy zestawienie najważniejszych opłat i prowizji płaconych przez Inwestorów korzystających z prowizji liniowej ...

   Pakiet Student

Dla studentów grających na giełdzie Millennium DM wprowadził pakiet usług, na który składa się: ...

Organizacje